Třetí kolo hry láká na výhru v bazénu: dvě hodiny s atrakcemi jako v akvaparku

4. 5. 2018

Dnes o půlnoci startuje třetí kolo hry „Brno, co není“. Po Tramvaji Plotní a Janáčkově kulturním centru (Sál pro Brno) se Brňanům přestavuje prostřednictvím šifrovací hry další projekt: rozšíření areálu vodních sportů v okolí Městského plaveckého stadionu Lužánky. Na začátku příštího roku by měla být v budově stávajícího padesátimetrového bazénu otevřena nová wellness zóna. Do roku 2020 má být přistaven nový 25metrový bazén (s menším, polovičním bazénkem pro nejmladší „plavce“), v plánu je také doplnění celého komplexu o akvapark.

Výhra pro nejrychlejší týmy je opět neopakovatelná: návštěva akvaparku, co není, ale bude. Pro pět týmů, které hru absolvují jako první, je připraven dvouhodinový program ve stávajícím bazénu za Lužánkami, který bude rezervován jen pro ně. Bazén na ně bude čekat i s atrakcemi, jako je například nafukovací skluzavka, koule pro zorbing na vodní hladině, balanční „kokosový ořech“ a další. Tento výjimečný zážitek je pro úspěšné soutěžící připraven 12. 5. od 14 do 16 hodin.

Koncept třetího kola hry a jednotlivých šifer je inspirován historií sportu s důrazem na vodní sporty za Lužánkami. První stanoviště naleznou hráči u Centra volného času Lužánky v lužáneckém parku, celá trasa hry poté měří 1,2 kilometru. Stejně jako u jiných her by s sebou měli hráči mít mobil s připojením na internet a vytisknutou herní brožuru. U třetího kola také doporučujeme vzít si v případě špatného počasí dobrou obuv. Brožuru je možné stáhnout a vytisknout nebo vyzvednout v bazénu za Lužánkami či v CVČ Lužánky.

Tato aktualita se vztahuje k projektu:
Nový bazén a aquapark Lužánky