Statutární město Brno
Dominikánské nám.1
601 67 Brno

kopemezabrno@brno.cz

Další informace o dopravě, parkování i menších stavbách ve městě Brně najdete na webových stránkách společnosti Brněnské komunikace, a.s.

Data o aktuální vytíženosti komunikací v Brně najdete také na webu Dopravního informačního centra města Brna www.doprava-brno.cz. Informace z Dopravního informačního centra lze stáhnout také jako aplikaci do mobilních telefonů, a to pod názvem DIC Brno.

Údaje o blokovém čistění ulic najdete na adrese cisteni.bkom.cz Informace o blokovém čistění lze stáhnout také jako aplikaci do mobilních telefonů, a to pod názvem Brněnské komunikace, a.s.

Informace o městské hromadné dopravě ve městě Brně i o případných výlukách a změnách v dopravě najdete na webových stránkách Dopravního podniku města Brna.

Ochrana osobních údajů (GDPR)

Správcem vašich osobních údajů je statutární město Brno – Magistrát města Brna. Vaše osobní údaje budou využity pouze pro zpracování a odeslání odpovědi na váš podnět/dotaz a budou uchovávány do doby jeho vyřízení. Právním titulem zpracování vašich osobních údajů je splnění úkolu prováděného ve veřejném zájmu nebo při výkonu veřejné moci. Vaše osobní údaje nebudou předány jiným subjektům.

Více o zpracování osobních údajů  v rámci statutárního města Brna – Magistrátu města Brna naleznete zde: Ochrana osobních údajů (GDPR) – Brno.