Přehled uzavírek a omezení

HYPERLOOP DO PRAHY? BRNĚNSKÉ METRO? ZATÍM NE. ALE MÍSTA, KDE KOPEME, VEDOU K LEPŠÍMU BRNU. TO ZNAMENÁ NOVÉ VOZOVKY, PLYNULEJŠÍ DOPRAVA, MÉNĚ HLUKU, VÍCE ZELENĚ, VÍCE ŽIVOTA…

Dlouhotrvající a komplikované rekonstrukce dokáží lidem ve městech pořádně potrápit život. Je to nutné zlo, které nás učí trpělivosti. S HUMOREM JDE ALE VŠECHNO LÉPE, proto i my se snažíme brát rekonstrukce v našem městě s humorem.

Kopeme na ulici, kopeme intenzivně a pořádně, takže to potrvá několik měsíců. KOPEME ALE ZA BRNO, ZA MĚSTO, VE KTERÉM ŽIJEME A KTERÉ MILUJEME! 

Na tomto webu vás město Brno bude pravidelně informovat o aktuálním průběhu uzavírek, omezeních a termínech. Opravy můžeme brát i pozitivně. Přinesou totiž LEPŠÍ A KVALITNĚJŠÍ ŽIVOT v našem městě.

Data o aktuální vytíženosti komunikací v Brně najdete také na webu Dopravního informačního centra města Brna www.doprava-brno.cz. Informace z Dopravního informačního centra lze stáhnout také jako aplikaci do mobilních telefonů, a to pod názvem DIC Brno.

Zde najdete informace o dlouhodobějších a větších uzavírkách. Další informace a aktuality o dopravních omezeních naleznete zde.