Atletický stadion Kampus

Bohunice
Brněnští sportovci budou moci trénovat v nové hale v Bohunicích, která splní náročná kritéria mezinárodní atletické federace.

Sportovci, kteří se chtějí v Brně věnovat atletice, to mají s trénováním těžké. Hlavně v zimě jim chybí potřebné zázemí. Město proto připravuje stavbu atletické haly, která atletům poskytne potřebné prostory a bude plnit i kritéria mezinárodní atletické federace pro národní i mezinárodní soutěže. Hala bude stát v Bohunicích vedle univerzitního kampusu, poslouží totiž i pro trénink a výzkum pro sportovce a trenéry z Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity.

Další strategické projekty

Bytová výstavba na Kamenném vrchu

Lokalita nazvaná Kamenný Vrch II, která leží nad ulicí Petra Křivky, je v plánech města dlouhodobě plánována pro výstavbu nových domů.

Detail projektu

Dopravní Terminál Starý Lískovec

U železniční trati ve Starém Lískovci vyroste nová stanice, na kterou navážeme přestupní terminál městské hromadné dopravy.

Detail projektu

Dostavba kanalizace v Brně II

Brno se rozrůstá a s ním musí růst i jeho kanalizační síť – rozšiřovat ji budeme v Bosonohách, Líšni, Obřanech, Tuřanech a na Brně-jihu.

Detail projektu

Fotbalový stadion Lužánky

Děláme vše pro to, aby se brněnská Zbrojovka mohla co nejdříve vrátit na legendární fotbalový stadion za lužáneckým parkem.

Detail projektu